גינה עם סגנון

“שמנו לעצמו למטרה להפוך את החלום למציאות תוך שמירה על הקשר ההדוק בין סגנון הגן לבין סגנון הבית, שאותו הוא מקיף ומלווה” מספרים בחברת Gan Design עיצוב גנים.

לעיתים פוגשים באנשי מקצוע שלקחו צעד אחד מעבר, שיצרו ערך מוסף של ממש בכל הקשור להתמחות שלהם, צעד שנובע מסיבה אחת פשוטה: אהבתם למקצוע. כך גילינו את Gan Design עיצוב גנים – חברת גננים מובילה בתחום עיצוב והקמת גינות. כאן, במקום שהוקם לפני 12 שנים, עובדים מתוך אהבה אמיתית לעבודת אדמה, עבודה עברית. “שמנו לעצמו למטרה להפוך את החלום למציאות תוך שמירה על הקשר ההדוק בין סגנון הגן לבין סגנון הבית, שאותו הוא מקיף ומלווה”, מסבירים פה.
“תכנון הגן בא לידי ביטוי באופי החומרים, בצמחיה ובחיבור בין כל המרכיבים – דוממים וצמחיים כאחד. תכנון הצמחייה נעשה כך שייתן ביטוי לשינויים החלים בעונות השנה המתחלפות”.

בחברתנו מתמחים בכל סוגי הגינות – גינות קרקע ונוי, גינות גג, גינות חסכוניות במים ועוד, תוך שימוש במגוון חומרים, עץ, אבן, כדים, דשא סינתטי,דקים,  מזרקות מים, בריכות דגים, מערכות השקיה ודישון משוכללות, תאורת גן ייחודית ועוד.

החברה עובדת בתיאום ובשילוב עם מיטב האדריכלים והחברות המובילות במשק מתחום העיצוב ועבודות העץ לגינה.
מעניינת במיוחד היא התמחותה של החברה בכל הקשור לגינות גג. “גינות גג מרהיבות מכניסות את הטבע הישר לבית שלך. קטגוריה זו כוללת, באופן טבעי, גינות פנטהאוז וגינות מרפסת, והכל – בהתאמה אישית המתחשבת בתפקודו ושימושו של הגג, כמו גם ברצונות ובחלומות של הלקוחות”.

בחברה מסבירים כי בישראל הים-תיכונית, מרפסת גג הבית מהווה מוקד ישיבה ובילוי ולכן עיצוב גינות גג הופך להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.
“היתרונות בהקמת גינות גג כוללים צמצום רעש סביבתי, מאחר שהיא מונעת חדירת רעש מבתים קרובים, רעשי תחבורה, בתי ספר ועוד. זאת לצד הפחתת זיהום האוויר וכמובן – הגברת הפרטיות.

נושא נוסף בו עוסקים רבות בחברה הוא הגינון האקולוגי. מעבר להיותו חסכוני בעלויות ) כמויות מים מעטות, חיסכון בחשמל, שימוש במשאבי הטבע ועוד(, גינון זה מסייע לשמור על איכות הסביבה באופן כללי.

"רק זו סיבה מספיק טובה לתכנן את הגינה שלכם תוך שימוש בגינון האורגני-אקולוגי", אומרים בחברה. "גינון אורגני הוא למעשה הדרך שלנו לחקות את הטבע – לנסות להתערב כמה שפחות בגידול הגינה ולהשאיר את רוב העבודה לגורמי הטבע: השמש, החרקים, המים ותהליך הצמיחה באדמה, על כל המשתמע מכך".
הגינון האקולוגי אמנם דורש השקעה ראשונית גדולה יחסית )בהכנת האדמה, בקניית שתילים, במערכת השקיה מתאימה(אולם את התמורה תקבלו בטווח הרחוק, כאשר הגינה תגדל לבד ותשמור על צבעוניותה ללא התערבות שלכם.

הגינה של המדינה