050-5767707

זמינים לכל שאלה

9 הרגלים שבעלי גינות חייבים לאמץ

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

תחזוקת גינה עשויה להיות משימה מאתגרת, במיוחד אם אין לכם ניסיון בכך. הנה 10 הרגלים שיעזרו לכם לתחזק את הגינה שלכם בהצלחה.

1. השקו את הצמחים באופן קבוע.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות כדי לתחזק את הגינה שלכם הוא להשקות את הצמחים באופן קבוע. בהתאם לסוג הצמחים שיש לכם, ייתכן שיהיה צורך להשקות אותם פעם בשבוע או יותר. השקיית הצמחים תעזור להם להישאר בריאים ותמנע מהם למות.

2. דשן.

דבר חשוב נוסף כדי לתחזק את הגינה שלכ הוא לדשן את הצמחים. זה יעזור להם לגדול ולהפיק יותר פרחים או פירות. ישנם סוגים רבים ושונים של דשן זמינים, אז הקפידו לבחור סוג אחד המתאים ביותר לסוג הצמחים שיש לכם.

3. גיזום.

גיזום הצמחים זאת משימה חשובה נוספת שתעזור לכם לשמור על הגינה שלכם. גיזום עוזר להסיר עלים וענפים מתים או גוססים, מה שיכול לשפר את הבריאות הכללית של הצמח. זה גם עוזר לעודד צמיחה חדשה.

4. הפטרו מהעשב.

הסרת העשב מהגינה שלכם על בסיס קבוע היא עוד משימה חשובה שתעזור לכם לתחזק את הגינה. עשבים שוטים יכולים להתחרות עם הצמחים שלכם על מים וחומרי הזנה, ולכן חשוב להסיר אותם בהקדם האפשרי. אתם יכול למשוך אותם ביד או להשתמש בקוטל עשבים כדי להיפטר מהם.

5. איתור מזיקים או מחלות.

בדיקת הצמחים שלכם באופן קבוע לאיתור מזיקים או מחלות היא דרך נוספת לעזור לתחזק את הגינה שלכם. אם אתם רואים סימנים של מזיקים או מחלות, הקפידו לטפל בהם מיד כדי שלא יתפשטו לצמחים אחרים.

6. קביעת ייעוץ

פנייה לייעוץ של אדריכל נוף או מומחה לעיצוב גינות יכולה לספק תובנות חשובות כיצד לתחזק את הגינה בצורה הטובה ביותר. אנו ממליצים לבצע ייעוץ ברמה החודשית/רבעונית.

7. להיעזר באיש מקצוע

שכירת שירות גינון מקצועי שיעזור בתחזוקת הגינה שלכם היא אפשרות נוספת שיש לקחת בחשבון. זה יכול להיות מועיל במיוחד אם אין לכם זמן או ידע לעשות זאת בעצמכם.

8. קביעת תקציב

גם כשמדובר בעיצוב גינות מודרניות, יצירת תקציב עבור עלויות תחזוקת הגינה שלכם הינו רעיון מעולה. זה יעזור לכם לדעת כמה כסף אתם צריכים להפריש בכל חודש או שנה לתחזוקת הגינה.

9.. תחזוק על בסיס קבוע

לבסוף, קחו בחשבון שצריך לתחזק גינות על בסיס קבוע. זה אומר שאתם צריכים להיות מוכנים להקדיש זמן מדי שבוע למשימות כמו השקיה, דישון, ניכוש עשבים וגיזום. עם זאת, המאמץ שווה את זה כאשר אתם יכולים ליהנות מהיופי של הגינה שלכם.

על ידי ביצוע הטיפים הפשוטים הללו, תוכלו לתחזק את הגינה שלכם בהצלחה וליהנות מכל מה שיש לה להציע.

איך ליישם?

כדי ליישם את ההרגלים האלו, התחילו על ידי מתן זמן מדי שבוע לעבודה על הגינה שלכם. השקיה, דישון וניכוש עשבים הם משימות שניתן לבצע במהירות יחסית. גיזום עשוי לקחת קצת יותר זמן, אבל זה עדיין משהו שאתם יכולים לעשות תוך שעה או שעתיים.

בדיקת הצמחים לאיתור מזיקים ומחלות זאת משימה על בסיס שבועי. לבסוף, לבקש ייעוץ ממומחה זה משהו שאתם יכולים לעשות כל כמה חודשים.

סיכום

אם אתם רוצים לתחזק את הגינה שלכם בהצלחה, חשוב להשקות את הצמחים שלכם באופן קבוע, לדשן אותם, לגזום אותם ולעשב אותם. אתם צריכים גם לבדוק את הצמחים שלכם עבור מזיקים או מחלות ולסובב את היבולים שלכם כל שנה. אם אתם מתקשים בתחזוקת הגינה שלכם, תוכלו לפנות לייעוץ מאדריכל נוף או גנן מקצועי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

צור קשר

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

“גן דיזיין” עיצוב גינות הינה חברה מקצועית לתכנון ,הקמה ופיתוח גינות גג וקרקע. שרותים מקיפים משלב התכנון הראשוני ועד טיפול ותחזוקת הגינה לאורך זמן.

פרטי התקשרות

050-5767707

שירות לקוחות

כתובתנו:

רח' נתיבות 12, צומת הסירה הרצליה